Политика

Срби из Северне Македоније који су кренули на скуп у Београду :Подршка политици доброј и за Србе у дијаспори

Pre 11 сати | Политика
27.06.2026 | 13:42
Извор: Тањуг

Срби из Северне Македоније, који су јутрос кренули ка Београду како би присуствовали скупу „Србија – моја породица“ и пружили подршку политици председника Александра Вучића и Влади Србије, стигли су до Ниша, а у главни град Србије, према плану, стићи ће до 15 часова.

Један од оних који су кренули у Београд, Саша Богдановић, каже за Тањуг да међу њима има чланова разних удружења, различитих политичких странака, али да се окупили остављајући по страни све међусобне разлике и заједно кренули на пут да пруже подршку политици која је добра за Србе у дијаспори.

Наводи да ће се, када стигну у Београд, У улици Кнеза Милоша придружити онима који буду носили заставу дужу од 500 метара до платоа испред Народне скупштине.

0 Коментари