Politika
Srbi iz Severne Makedonije koji su krenuli na skup u Beogradu :Podrška politici dobroj i za Srbe u dijaspori

Srbi iz Severne Makedonije, koji su jutros krenuli ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu „Srbija – moja porodica“ i pružili podršku politici predsednika Aleksandra Vučića i Vladi Srbije, stigli su do Niša, a u glavni grad Srbije, prema planu, stići će do 15 časova.
Jedan od onih koji su krenuli u Beograd, Saša Bogdanović, kaže za Tanjug da među njima ima članova raznih udruženja, različitih političkih stranaka, ali da se okupili ostavljajući po strani sve međusobne razlike i zajedno krenuli na put da pruže podršku politici koja je dobra za Srbe u dijaspori.
Navodi da će se, kada stignu u Beograd, U ulici Kneza Miloša pridružiti onima koji budu nosili zastavu dužu od 500 metara do platoa ispred Narodne skupštine.

0 Komentari