Друштво
МУП: Од почетка године возачи под дејством наркотика изазвали 70 саобраћајних незгода

Министарство унутрашњих послова саопштило је данас, поводом Међународног дана борбе против злоупотребе и незаконите трговине дрогама, да су у првих пет месеци ове године возачи под дејством дрога изазвали 70 саобраћајних незгода.
У тим незгодама су три особе погинуле, а 27 је тешко повређено, објављено је на сајту Министарства унутрашњих послова.
Саобраћајна полиција је у том периоду из саобраћаја искључила 1.083 возача који су управљали возилом под дејством дрога, што је чак 50 одсто више него у истом периоду прошле године.

0 Коментари