Политика
Група мештана Грачанице организовано кренула у Београд на скуп „Србија једна породица“

Група мештана из Грачанице и околних места кренула је јутрос организовано аутомобилима у Београд, како би у суботу присуствовали скупу “Србија једна породица“.
Они су се јутрос окупили испред манастира Грачаница, одакле су кренули пут Краљева, где ће преноћити, а у суботу ће, како су најавили, наставити пут ка главном граду како би на време стигли на заказани скуп.
Један од грађана који су кренули у Београд Милош Илић, каже да желе да пруже подршку председнику Србије Александру Вучићу и политици коју води.

0 Коментари