Politika
Grupa meštana Gračanice organizovano krenula u Beograd na skup „Srbija jedna porodica“

Grupa meštana iz Gračanice i okolnih mesta krenula je jutros organizovano automobilima u Beograd, kako bi u subotu prisustvovali skupu “Srbija jedna porodica“.
Oni su se jutros okupili ispred manastira Gračanica, odakle su krenuli put Kraljeva, gde će prenoćiti, a u subotu će, kako su najavili, nastaviti put ka glavnom gradu kako bi na vreme stigli na zakazani skup.
Jedan od građana koji su krenuli u Beograd Miloš Ilić, kaže da žele da pruže podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i politici koju vodi.

0 Komentari