Хроника
У саобраћајној незгоди на ауто-путу Нови Сад-Београд пет особа повређено

У саобраћајној незгоди на ауто-путу Нови Сад-Београд данас нешто пре 11 сати је повређено пет особа.
До незгоде је дошло када је комби возило ударило у прикључно возило путарске службе.
Два повређена мушкарца из незгоде су превезена у Ургентни центар Клиничног центра Војводине, од којих је 46-годишњак са вишеструким контузионим повредама, превезен на хирургију, а други мушкарац (58) са лакшим вишетруким повредама превезен такође на хирургију.

0 Коментари