U Moskvi je otvorena prva škola za odvikavanje od pušenja

Prva škola za odvikavanje od pušenja koja uključuje i odvikavanje od elektronskih cigareta otvorena je u Moskovskom naučno-praktičnom centru za narkologiju.
„Nedavno smo organizovali prvu moskovsku školu protiv pušenja, uključujući i vejping. I ako nas neko kontaktira, spremni smo da pružimo svu pomoć i podršku koja mu je potrebna. Sarađujemo sa specijalistima za bolesti zavisnosti, psiholozima i psihoterapeutima. Čak imamo i akupunkturiste. Dakle, svako može da dobije adekvatnu pomoć“, rekao je glavni lekar, specijalista psihijatrije koji se bavi prevencijom, dijagnostikom i lečenjem svih oblika zavisnosti, Anton Masjakin za TASS.
On je istakao da mentorski tim uključuje kvalifikovane narkologe, psihologe i terapeute koji rade individualno sa svakim pacijentom, uzimajući u obzir njihove fizičke i psihološke potrebe.

0 Komentari