Политика
Поповић на 13. заседању Међувладине српско-белоруске комисије у Минску

Тринаесто заседање Међувладине српско-белоруске комисије за трговинско-економску сарадњу, које је завршено свечаним потписивањем Протокола о договореним активностима, одржано је у Минску, а српску делегацију предводио је министар без портфеља задужен за међународну економску сарадњу и област друштвеног положаја цркве у земљи и иностранству и председник српског дела Комисије Ненад Поповић.
Белоруску делегацију предводио је министар за антимонополско регулисање и трговину и председник белоруског дела Комисије Артур Карпович.
Након пленарне седнице, министри Поповић и Карпович, потписали су Протокол о договореним активностима, саопштено је из кабинета министра Поповића.

0 Коментари