Београд

На базенима Олимп од сутра ноћно купање

Pre 2 сата | Београд
26.06.2026 | 09:32
Извор: Тањуг

Ноћно купање на базенма Спортског центра “Олимп’ у Београду почеће од сутра у периоду од 21 час до поноћи.

Максималан број посетилаца на отвореним базенима је до 2.000 људи.

“С обзиром на то да нам стижу тропске ноћи и врели летњи дани, ноћно пливање биће прави избор за све оне који не знају како да се изборе са летњом жегом. Термини планирани за вечерње пливање су од 21 час до поноћи, а све је спремно да отворимо ноћно пливање у суботу, 27. јуна”, рекао је за Тањуг управник базена СЦ “Олимп“ Бошко Поповић.

0 Коментари