Забава
Мадона о селидби у Британију: Много је лакше ићи на утакмице ако живите у Лондону

Америчка поп звезда Мадона преселила је своју базу из Њујорка у Лондон, где сада живи са усвојеним ћеркама близнакињама Стелом и Естер, пренели су британски медији.
У интервјуу за магазин Интервиеw, Мадона која поседује некретнине у Њујорку, Хемптонсу, Лос Анђелесу и Португалу, рекла је да се преселила у британску престоницу како би интензивније сарађивала са музичарем и продуцентом Стјуартом Прајсом.
„Преселила сам се овде јер сам желела да радим са Стјуартом без престанка, а не да стално путујем тамо и назад“, рекла је певачица.

0 Коментари