Забава

Мадона о селидби у Британију: Много је лакше ићи на утакмице ако живите у Лондону

Pre 4 сата | Забава
24.06.2026 | 13:57
Извор: Тањуг

Америчка поп звезда Мадона преселила је своју базу из Њујорка у Лондон, где сада живи са усвојеним ћеркама близнакињама Стелом и Естер, пренели су британски медији.

У интервјуу за магазин Интервиеw, Мадона која поседује некретнине у Њујорку, Хемптонсу, Лос Анђелесу и Португалу, рекла је да се преселила у британску престоницу како би интензивније сарађивала са музичарем и продуцентом Стјуартом Прајсом.

„Преселила сам се овде јер сам желела да радим са Стјуартом без престанка, а не да стално путујем тамо и назад“, рекла је певачица.

0 Коментари