Спорт
Кошаркаши Спартака из Суботице играће у ФИБА Лиги шампиона

Кошаркаши Спартака из Суботице играће наредне сезоне у групној фази ФИБА Лиге шампиона, потврђено је на званичном сајту такмичења.
Кошаркаши Спартака су прошле сезоне освојили титулу шампиона Србије.
У саопштењу се наводи да се 61 клуб пријавио за учешће у групној фази ФИБА Лиге шампиона, која ће у наредној сезони имати 32 клуба.

0 Коментари