Политика
Група грађана из Новог Сада пешке кренула на скуп 27. јуна у Београду

Група грађана кренула је јутрос пешице из Петроварадина ка Београду како би присуствовали скупу “Србија једна породица“ који ће бити одржан 27. јуна на платоу испред Дома Народне скупштине.
Грађани носе заставе Србије и заставе са слоганом “Србија побеђује“ и узвикују “Косово је срце Србије“ и “Живела Србија“.
Планирано је да преспавају у Инђији, одакле ће наставити пут ка Београду.

0 Коментари