Zabava

Madona o selidbi u Britaniju: Mnogo je lakše ići na utakmice ako živite u Londonu

Pre 4 sata | Zabava
24.06.2026 | 13:57
Izvor: Tanjug

Američka pop zvezda Madona preselila je svoju bazu iz Njujorka u London, gde sada živi sa usvojenim ćerkama bliznakinjama Stelom i Ester, preneli su britanski mediji.

U intervjuu za magazin Interview, Madona koja poseduje nekretnine u Njujorku, Hemptonsu, Los Anđelesu i Portugalu, rekla je da se preselila u britansku prestonicu kako bi intenzivnije sarađivala sa muzičarem i producentom Stjuartom Prajsom.

„Preselila sam se ovde jer sam želela da radim sa Stjuartom bez prestanka, a ne da stalno putujem tamo i nazad“, rekla je pevačica.

0 Komentari